Kto vlastne sme?

Angažované, ambiciózne, s chuťou robiť veci inak

Čo je za vznikom?

pexels-cottonbro-studio-4065624

Milé dámy,  dovoľte mi predstaviť vám projekt WANITA.

Moje meno je Barbora Mičianová, som rodená Zvolenčanka, avšak už viac ako 5 rokov žijúca v našom hlavnom meste – Bratislave. Po dvoch rokoch, počas ktorých u nás úradoval covid a s ním spojené lockdowny bez možnosti akýchkoľvek spoločenských aktivít, bolo moje novoročné predsavzatie v roku 2023 jasné. Viac sa socializovať! Cieľ bol zrejmý a tak som začala hľadať možnosti, ku ktorým ma to prirodzene ťahalo a cítila by som sa tam dobre. Vďaka môjmu zámeru a Googlu som objavila niekoľko ženských komunitných podujatí, ktoré som postupne začala spoznávať a neskôr pravidelne navštevovať. Každé z nich bolo pre mňa obohacujúce, nie len skrz prítomnú atmosféru, ale najmä kvôli veľkému množstvu inšpiratívnych žien, ktoré som tam mala možnosť stretnúť. Tieto podujatia boli a stále sú pre mňa tak podnetné, až som zatúžila vytvoriť niečo s podobným nádychom aj v mojom rodnom regióne. A tak vznikla WANITA.

WANITA je komunita spájajúca ženy v regióne stredného Slovenska – Banskej Bystrici. Našim cieľom je vytvoriť bezpečné miesto pre ženy, ktoré majú chuť sa rozvíjať a vzájomne spoznávať. A preto budeme pravidelne každý mesiac organizovať vzdelávacie eventy, ktoré budú doplnené o zaujímavé komunitné aktivity. 

Ak vás táto myšlienka nadchla rovnako ako nás, budeme radi, ak sa prídete pozrieť na naše najbližšie podujatie.

Členky Wanita tímu

Barbora Mičianová

Wanita styčná osoba

Katarína Huňady

Wanita pravá ruka

Chcete ostať stále informovaná?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte každý mesiac informácie o plánovaných podujatiach spolu so zaujímavými informáciami zo sveta žien.

Partneri

365.labb – coworkingové komunitné centrum
LINK Banská Bystrica – Občianske združenie 
AXIM – Odborníci na tvorbu osobnej značky

Sledujte nás

Facebook – Instagram – LinkedIn

Kontakt

Email: wanitask@gmail.com
Tel.číslo: +421944118964
Smolenická 5, Bratislava – 85105